درب ضد آب برای درب ویلا از شمال تا جنوب ایران

نمونه کار درب لوکس دسته گل در خیابان پیروزی 09121404930 www.SaneSanat.com
درب پارکینگ ارزان – درب حیاط ارزان برای درب ساختمان
شنبه, ۱۰ام آبانماه ۱۳۹۹
حفاظ پنجره و درب لوکس در سعادت آباد تهران - صنایع فلزی صانع
نمونه درب لوکس در سعادت آباد – تهران
شنبه, ۱۰ام آبانماه ۱۳۹۹

درب ضد آب برای درب ویلا از شمال تا جنوب ایران

مدل درب زیبا - طرح پیچک - پروژه بخش درب سازی صنایع فلزی صانع برای درب حیاط و درب پارکینگ نصب در سراسر ایران 09121404930

درب ویلا و درب ضد آب از شمال تا جنوب ایران برای درب پارکینگ و درب حیاط ساختمان و ویلا

ویلا یک خانه لوکس است که در مناطق خوش آب و هوا ساخته می شود که مخصوص رفع خستگی کار و تغییر روحیه در تعطیلات می باشد. ویلا می تواند یک طبقه، ویلای دوبلکس و یا بیشتر باشد که یک ویوی عالی مخصوصا در مناطق جنگلی می باشد.

نمای زیبا یکی از مهم ترین شاخصه های یک ویلا می باشد.

درب لوکس و مدرن مخصوص ویلا

درب ویلا نمای ساختمان شما را بسیار زیباتر کرده و خوش آمدگوئی عالی در هنگام ورود صاحبخانه و میهمانان می باشد.

از سوی دیگر یک درب امنیت خانه شما را بیشتر کرده و در نتیجه ارامش بیشتری را برای شما و خانواده شما به همراه می آورد.

درب ضد آب برای درب ویلا

یک ویلا عموما در مناطق ساحلی ساخته می شود و مهم ترین ویژگی مناطق ساحلی شرجی بودن هوا می باشد. به این خاطر بسیار مهم است که به رنگ درب و به بیان بهتر به فناوری رنگ درب توجه ویژه ای شود.

در واقع استفاده از رنگ های معمولی برای درب ویلا مخصوصا در مناطق ساحلی این نتیجه را خواهد داشت که درب ویلای شما پس از چند ماه زنگ زده و شکل و ظاهر زشتی به نمای ویلای شما می دهد. اما در صنایع فلزی صانع به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان انواع درب فرفورژه و درب مدرن، از رنگ الکترواستاتیک که رنگ بصورت پودری است پاشیده شده و در کوره در دما و زمان استاندارد پخته می شود. به این خاطر رنگ در دل آهن جذب شده و رنگ درب مانا می شود.

حتما بخوانید:   درب لوکس - مدل درب خورشید برای درب حیاط

راهنمای انتخاب خرید و فروش ویلا

آیا شما یک انبوه ساز در زمینه ساخت و ساز ویلا هستید؟ به نظر شما یک درب لوکس و مدرن چقدر احتمالا فروش ویلای شما را افزایش می دهد؟

همچنین عکس گرفتن در ویلا و ثبت خاطرات یکی از کارهای مهم گردشگران در هنگام اجاره ویلا می باشد. یک عکس مخصوصا در جلوی درب ویلا مشرف به نمای ویلا همان چیزی است که یک فرد برای زیباتر شدن بک گراند عکسش به آن نیاز دارد.

با تمام توضیحات بالا منظورمان توجه به اهمیت و نقش درب ویلا در زیبائی نمای ساختمان ویلای شما می باشد. اگر یک انبوه ساز در زمینه ساخت و فروش ویلا هستید، یک درب زیبا احتمال فروش ویلای شما را بسیار بیشتر می کند.

همچنین اگر در فکر ساخت یک ویلا هستید توجه به مهم ترین عامل در زیباسازی نمای ویلا یعنی درب لوکس را فراموش نکنید. مخصوصا دربی که با فناوری رنگ کوره ای پخته شده باشد.

مهدی محمدی دهقانی

مدیر تبلیغات و بازاریابی صنایع فلزی صانع

www.SaneSanat.com

صنایع فلزی صانع
صنایع فلزی صانع
صنایع فلزی صانع تولیدکننده انواع مدل درب زیبای فرفورژه برای درب پارکینگ، درب حیاط، درب آپارتمان در اندازه و رنگ دلخواه شما www.SaneSanat.com

2 دیدگاه

  1. معیری گفت:

    سلام
    بنده یک درب ویلا در دماوند دیدم که بسیار زیبا بود. این درب ویلایی فرفورژه را ظاهرا درب الیزه می نامند. عکس این درب را برای شما هم فرستادم اگر امکان دارد قیمت این درب را برای من با مشخصات عرض 3/5 متر و ارتفاع وسط هم به صورت استاندارد باشد ارسال کنید. نمونه عکس را برای شماره واتس آپ که درون سایت قرار داده بودید ارسال کردم. اگر مدل زیبا تری از درب ویلایی فرفورژه دارید را هم برای من ارسال کنید. کارشناس برای اندازه گیری هم شما ارسال میکنید. با سپاس ناصر معیری

  2. معیری گفت:

    ضمنا درب نفر رو مناسب با درب الیزه را هم نیاز است، ممنون میشم که نمونه این درب نفر رو را هم برای بنده ارسال کنید. در واتسآپ نمونه ها رو ارسال کردم . سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *