راهنمای انتخاب مدل درب لوکس فرفورژه

هوای شرجی و رفع مشکل زنگ زدگی درب فلزی برای درب ویلا، درب پارکینگ و درب حیاط
هوای شرجی و مشکل زنگ زدگی درب فلزی
چهارشنبه, ۱۱ام تیرماه ۱۳۹۹
سردر میدان مشق در محل میانی شرکت نفت و پستخانه
دروازه‌های شهری – دروازه‌های تهران
چهارشنبه, ۱۱ام تیرماه ۱۳۹۹

راهنمای انتخاب مدل درب لوکس فرفورژه

راهنمای انتخاب مدل درب لوکس فرفورژه – ترانه ابوعطا سالارعقیلی

ما همیشه در زندگی باید انتخاب کنیم و این انتخاب های ماست که سرنوشت و جایگاه آینده ما را مشخص می کند.

انتخاب لباس، انتخاب نوع پوشش، انتخاب غذا، انتخاب دوست، انتخاب همسر، انتخاب نام فرزند، انتخاب کادو و هدیه، انتخاب رشته تحصیلی، رشته دانشگاهی، انتخاب شغل، انتخاب رشته تحصیلی برای کنکورکارشناسی، ارشد یا دکترا و انتخاب محل زندگی و انتخاب مدل درب زیبا

راهنمای انتخاب مدل درب لوکس فرفورژه

ضنایع فلزی صانع افتخار دارد انواع مدل های درب کلاسیک و مدرن را طراحی و تولید می کند. اما پرسش مهمی که در بیشتر مشتریان خود مشاهده کرده ایم اینست که واقعا کدام مدل درب بهترین و زیباترین درب است؟

خب پاسخ به این پرسش در ابتدا سخت است اما با بکارگیری ابزارهای مختلف کار ما کمی آسان تر می شود.

زیبائی سلیقه ای می باشد!

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه فرمایید اینکه زیبائی شناختی و زیبائی امری سلیقه ای و انتزاعی می باشد. به همین خاطر باید به سلیقه ها توجه داشته باشید. برای نمونه اگر درب ویلائی می خواهید باید حتما سلیقه افراد خانواده خود را در نظر داشته باشید، اما اگر درب کارخانه و یا درب برای محل کسب و کار خود می خواهید داستان کمی فرق می کند و باید مفاهیم گسترده تر و روانشناختی در مفهوم زیبائی را مد نظرداشته باشید.

در واقع بسیار اهمیت دارد که در دنیای ذهنی شما زیبائی دارای چه تعریف و مفاهیمی می باشد و از آنجا که نقش همسر در انتخاب در زندگی مشترک بسیار بالا می باشد از این رو است که گفته شده همسر خود را از طبقه اجتماعی خود انتخاب کنید تا دنیاهای ذهنی نزدیک به هم داشته باشید تا دچار تضاد و اختلاف در تعاریف ذهنی و زندگی نشوید! زیرا هر نکته یا اشکالی در فرایند طراحی محل کسب و کار شما که خودآگاه یا ناخودگاه به ذوق مشتری و خریدار بزند، ممکن است وی را دلسرد شده و پیش خود بگوید همه حرفاشون درست بود، اما نمی دونم چرا ازشون خوشم نیومد! و این داستان اهمیت رعایت الگوهای روانشناختی برای تعریف زیبائی می باشند.

حتما بخوانید:   حفاظ روی دیوار - تولیدکننده نرده روی دیوار

آیا تعریف جهانی و مشترک از مفهوم زیبائی وجود دارد؟

من وقتی با بخش تبلیغات گوگل در مالزی همکاری می کردم، خانه ای را اجاره کرده بودم و صاحب خانه یک مرد مالزیائی بود که همسرش انگلیسی و اجدادش یک مراکشی بود که همسر ایرانی داشت!

یک بار ترانه بسیار زیبا سالار عقیلی را گذاشته و گوش می دادم.

اجراي تصنيف و ترانه بسیار زیبای ابوعطای سبکبار با آهنگ عبدالحسين برازنده و کلام حسن صدر سالک توسط سالار عقيلی و حرير شريعت زاده در آلبوم “مايه‌ی ناز”

شاید بدون اغراق عرض کنم که این یکی از بهترین و زیباترین ترانه هایی هست که توی عمرم شنیدم و توی مالزی چندین بار در روز اینو پشت سرهم گوش می دادم. نکته بسیار جالب اینکه همون روز غروب وقتی رفتم آشپزخونه، صاحب خونه که اسمش آقای فردوس بود اومد و گفت این ترانه بسیار بسیار زیباست و منم تایید کردم و توضیحاتی دادم.اما نکته ای که جالب بود و با اون روبرو شدم توجه به مفهوم زیبائی بود. و اینکه ایشون اصلا زبان فارسی رو حتی یک کلمه هم بلد نبود، اما از این ترانه خوشش اومد.

اما جدای از این و برای اطلاعات بیشتر درباره مفهوم جهانی زیبائی و زیبائی شناختی شاید بد نباشه مثالی از برند و لوگوی برخی شرکت های بزرگ دنیا بندازیم که از نظر ما زیبا هستند.

آیا به راستی یک تعریف ذهنی جهانی از زیبائی وجود داره؟ یا کیفیت محصوله که اون لوگو رو برای ما زیباتر نشون میده؟ شاید هم تبلیغات محلی اون برند، لوگوی اون شرکت رو در دنیای ما زیبا جلوه میده؟

حتما بخوانید:   انواع درب حیاطی - درب ویلایی - درب پارکینگی

ویل دورانت باور دارد که زیبایی زاده میل است. یکی از نشانه‌های برجسته اینکه زیبایی زاده میل است این است که شی مطلوب پس از آنکه به‌دست آمد زیبایی خود را از دست می‌دهد. آنچه می‌خواهیم برای خوبی آن نیست، بلکه برای آن خوب است که آن را می‌خواهیم.

راهنمای انتخاب درب زیبا بر اساس بیشترین فروش

درست است که سلیقه شخصی یا سلیقه خانواده و دوستان نقش مهمی در انتخاب دارد، اما از سوی دیگر برخی افراد مایل هستند انتخاب خود را از بین بیشترین و پرطرفدارترین محصول انتخاب کنند و چنانچه شما تمایل داشته باشید پرفروش ترین درب فرفورژه بر اساس انتخاب مشتریان را خدمت شما عرض خواهیم کرد.

خرید درب لوکس و مدرن به قیمت درب ارزان

آپارتمان های مسکونی که دارای چند طبقه و در هر طبقه چند واحد هستند با هماهنگی با مدیر ساختمان می توانند درب قدیمی خود را بصورت پرداخت اشتراکی با کمترین قیمت یک درب لوکس ارزان داشته باشند!

و در نهایت اینکه انتخاب شما هرچه که باشد صنایع فلزی صانع در خدمت شماست

مهدی محمدی دهقانی

مدیر تبلیغات و بازاریابی صنایع فلزی صانع

www.SaneSanat.com

صنایع فلزی صانع
صنایع فلزی صانع
صنایع فلزی صانع تولیدکننده انواع مدل درب زیبای فرفورژه برای درب پارکینگ، درب حیاط، درب آپارتمان در اندازه و رنگ دلخواه شما www.SaneSanat.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *