درب پارکینگ لوکس در صنایع فلزی صانع

نمونه کار درب لوکس دسته گل در خیابان پیروزی 09121404930 www.SaneSanat.com
nvf cdfh – nvf \hv;dk’
پنجشنبه, ۶ام شهریورماه ۱۳۹۹
راهنمای انتخاب درب زیبا و امن با درب های مدرن و لوکس صنایع فلزی صانع
راهنمای انتخاب درب
پنجشنبه, ۶ام شهریورماه ۱۳۹۹

درب پارکینگ لوکس در صنایع فلزی صانع

درب پارکینگ لوکس درب حیاط و درب ویلای لوکس تولیدی صنایع فلزی صانع

درب پارکینگ لوکس درب حیاط و درب ویلای لوکس تولیدی صنایع فلزی صانع

دنیای امروز دنیای پیوند صنایع فلزی با احساس است. به این خاطر محصولات صنعتی بیش از پیش به سوی هنری شدن پیش می روند و در این راستا صنعت درب سازی نیز همگام با مد روز درب های مدرن و لوکس تولید می کند.

درب های فلزی محکم و مقاوم اما زیبا. زیبائی و هنر در نقشه و طراحی داخلی و خارجی ساختمان نقش بسزائی دارد، از همین رو یک درب پارکینگ زیبا نمای ساختمان شما را بیش از پیش لوکس تر و زیباتر جلوه می دهد. از سوی دیگر یک خودروی لوکس نیاز به یک درب پارکینگ لوکس دارد تا هارمونی و اثربخشی ذهنی به بالاترین میزان خود برای بیننده رسیده و حس خوب ایجاد کند.

اهمیت درب در زیبائی نمای ساختمان بدلیل این است که بیشترین بخش از نمای قابل دید از ساختمان در نگاه اول است و عاشق می داند عشق در نگاه اول یعنی چه !

راهنمای خرید درب پارکینگ

چند مورد مهم در هنگام خرید درب لوکس باید رعایت شود تا رضایت بلندمدتی از خرید خود داشته باشید.

نوع جوشکاری درب: جوش با الکترود یا CO2 از زمین تا آسمان در کیفیت و ماندگاری درب شما تاثیر دارند.

رنگ معمولی یا رنگ پودری و پخت در کوره: رنگ معمولی در چند ماه اول مخصوصا در هوای شرجی یک درب زنگ زده را به شما نشان خواهد داد، اما رنگ پودری که در کوره پخته شده باشد در هوای شرجی، باد و باران، گرما و سرما همانند روز اول ماندگاری خود را حفظ می کند.

حتما بخوانید:   درب لوکس برای ویلا- درب حیاط لوکس - درب پارکینگ لوکس برای ویلای شما

سابقه تولیدکننده: یک تولیدکننده بزرگ با سالها سابقه یعنی تجربه و تخصص در عین قیمت مناسب داشتن! سابقه تولیدکننده یعنی گارانتی کیفیت و رفع مشکل احتمالی در صورت بروز!

تاثیر درب زیبا بر روی نمای ساختمان! – نام مدل درب: خورشید

نام مدل درب زیبای بالا خورشید نام دارد که سلطان قلب هاست!!!

صنایع فلزی صانع افتخار دارد با سالها تجربه و استفاده از فناوری روز یک درب مدرن و زیبا برای درب پارکینگ، درب حیاط و ساختمان، درب ویلا و یا درب باغ و درب شهرک برای شما طراحی و پیاده سازی کند. در صانع مدل درب های آهنی مدرن و کلاسیک زیادی پیشنهاد می شود که در مشاوره رایگان در خدمت شماست، اما دایره سلیقه ها در صانع پوشش 100% دارد. یعنی حتی اگر یک مدل از درب زیبا در ذهن خود داشته باشید، صنایع فلزی صانع با بهترین کیفیت و قیمت طراحی، پیاده سازی کرده و در هر جای ایران که باشید در صورت تمایل شما نصب می نماید.

پرسش مهم:

چطور می توان یک درب لوکس را ارزان خرید؟

مهدی محمدی دهقانی

مدیر تبلیغات و بازاریابی صنایع فلزی صانع

www.SaneSanat.com

صنایع فلزی صانع
صنایع فلزی صانع
صنایع فلزی صانع تولیدکننده انواع مدل درب زیبای فرفورژه برای درب پارکینگ، درب حیاط، درب آپارتمان در اندازه و رنگ دلخواه شما www.SaneSanat.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *