parallax background

صانع
تولیدکننده انواع درب لوکس و زیبای فرفورژه و همچنین انواع حفاظ روی دیوار در خدمت شماست

  • گام به گام با شما هستیم. از مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین مدل درب تا پشتیبانی پس از فروش در سراسر ایران
  • یکی از مهم ترین روشهای خرید و جذب مشتری جدید مشاهده نمونه کارهای ما و پرسش از مشتریان محترم می باشد.

    کیفیت رمز ماندگاریست

  • مشتریان جایگاه استراتژیکی در بهبود مستمر در صنایع فلزی صانع دارند. با بازخورد مشتریان است که ما امروز به یکی از بهترین تولیدکنندگان درب و حفاظ ایران تبدیل شده ایم.

کار ما در صانع چیست؟


اینجا در صانع ما محصولاتی با ترکیب مناسبی از هنر و صنعت را تقدیم شما می کنیم.

انواع مدل درب های لوکس فرفورژه برای درب پارکینگ، درب حیاط، درب اپارتمان، درب باغ و ویلا

صنایع فلزی صانع

دانش و تجربه دو بال مهم برای موفقیت در تولید محصولات با کیفیت و مشتری پسند می باشد.

سالها تجربه به ما یاد داده است که با ترکیب دانش و تجربه می توانیم یکی از بهترین ها در بازار درب و حفاظ ایران باشیم.مشتری جدید ما از خاطرات تلخ خود درباره خرید درب و یا حفاظ از واسطه یا تولیدکنندگان گمنام گفت و گفتارش و تجربه اش همچون چراغی راهنمای ما شد تا انها را در بخش تولید محصول بکارگیریم. برای نمونه در بین انواع مدل حفاظ روی دیوار، بهترین کارائی مربوط به حفاظ شاخ گوزنی می باشد که امنیت خانه و کارخانه شما را بسیار بیشتر از سایر مدل نرده روی دیوار افزایش می دهد.

home_decor_iconbox_3

رنگ درب و حفاظ

در بالا درباره اهمیت استفاده همزمان از تجربه و دانش در کلیه بخش های صنایع فلزی صانع گفتیم و این دو کاربردی حیاتی در بخش رنگ درب و حفاظ دارند. صنایع فزلی صانع از بهترین نوع رنگ پودری استفاده می کند و این یعنی محصولات صنایع فلزی صانع چه درب فرفورژه یا حفاظ در طول زمان و در برابر سرما و گرما، باد و طوفان و شرجی هوا همچون روز اول زیبائی خود را به رخ می کشند.
home_decor_iconbox_4

رضایت مشتری هدف ما

جلب رضایت مشتری هدف بلند مدت و استراتژیک ماست، زیرا بسیاری از مشتریان خود را نه از تبلیغات گوناگون، بلکه معرفی زبانی دریافت کرده ایم و این را یکی از افتخارات همیشگی خود می دانیم. مشتریان بزرگوار ما با لهجه های و حتی زبان های گوناگون از فارسی ،کردی و لری تا عرب ایرانی و عرب های کشورهای حاشیه خلیج فارس در قبال کاری که وظیفه ماست اظهار لطف داشتند. و اگر شما هم در جستجوی یک درب یا حفاظ روی دیوار هستید افتخار دریافت نظر شما را هم به عنوان یک مشتری وفادار در بخش نظر مشتریان داشته باشیم.
home_decor_iconbox_2

حفاظ روی دیوار

زیبائی همیشه خوب است، اما حفاظ روی دیوار باید زیبائی داشته باشد که ترسناک باشد! نگاهی به ببر و پلنگ و شیر بیندازید، ترکیب رنگ های بسیار زیبا، اما دلهره آور !
home_decor_iconbox_1

درب و پنجره فرفورژه

لطفا نگاهی به مدل های فرفورژه ما بیندازید و حالا چشمانتان را ببندید و نمای ساختمان خود را در حالی که همه پنجره هاف حفاظ پنجره ها و درب پارکینگ و درب حیاط از یک مدل فرفورژه با یک رنگ زیبا باشند را تصور کنید! کافی است چشمانتان را باز کرده و همان تصویر ذهنی را با صنایع فلزی صانع با بهترین قیمت و کیفیت تجربه کنید.